POMLAD(2007)

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a igor223 » 27 Feb 2007, 22:10

andone napisal/-a:
a ma kdo še kej snega? :lol:


A je kdo sploh imel sneg v nižinah?
Letos sem ga gledal le od daleč in na TV ter netu:(
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a BiloBil » 28 Feb 2007, 07:13

igor223 napisal/-a:
andone napisal/-a:
a ma kdo še kej snega? :lol:


A je kdo sploh imel sneg v nižinah?
Letos sem ga gledal le od daleč in na TV ter netu:(


Pri nas je v tistem prvem večjem šusu zapadlo cca. 15cm snega. Je pa selcelo noc, ampak to cist droben, tako da se ga je bolj malo nabralo. To je blo pa tudi vse.
Dejansko to zimo nisem nikoli kidal :roll:
BiloBil
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 24 Jan 2007, 16:32
Kraj: Tržič

OdgovorNapisal/-a igor223 » 28 Feb 2007, 14:51

BiloBil napisal/-a:
igor223 napisal/-a:
andone napisal/-a:
a ma kdo še kej snega? :lol:


A je kdo sploh imel sneg v nižinah?
Letos sem ga gledal le od daleč in na TV ter netu:(


Pri nas je v tistem prvem večjem šusu zapadlo cca. 15cm snega. Je pa selcelo noc, ampak to cist droben, tako da se ga je bolj malo nabralo. To je blo pa tudi vse.
Dejansko to zimo nisem nikoli kidal :roll:


mislim da smo se snega nakidali lani in predlani, zato nam je blo letos prihranjeno!!

sedaj nas pa pomlad že celo zimo razvaja z zvončki, trobenticami, vijolicami ....

še malo pa nas bo z mini krilci:)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a andone » 28 Feb 2007, 15:18

če mal prremislm mi je pomlad bl všeč k zima,... mini krilca pa to 8)
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a igor223 » 28 Feb 2007, 15:29

Kaj žensk na tem forumu ni, da bi se opredelile glede pomladi, al so začele predčasno cvetet!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a andone » 01 Mar 2007, 12:02

hej,kje ste vsi?
mal sem pogledu zagone, za 17 ga marca kaže sneg!!! :lol:

jst rečm da bo 17ga 20 stopinj! 8)
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a Brina » 01 Mar 2007, 13:27

Najprej en lep pozdrav vsem!
Sem čisto na novo pridružena v tale vremenski forum. Priznati moram, da že skoraj 3 mesece kukam na tole stran in ugotavljam kakšno bo vreme. Tu se vrtijo zelo zanimive debate in predvsem želje o snegu... Priznati moram, da sem tudi sama obupala nad letošnjo zimo in se veselim pomladi, poletja...
Ker pa opažam, da je glede na visoke temperature vegetacija že pognala in so tu prvi znanilci pomladi, se sprašujem kako pametno je iti na vrtiček in začeti s prvimi spomladanski posevki? Glede na to, da je nekdo omenil da nekje sredi marca lahko pričakujemo tudi padavine v obliki snega, me zanima koliko to drži oziroma ali se to lahko bistveno spremeni?

LP Brina :wink:
Brina
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 01 Mar 2007, 13:10
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Mar 2007, 13:53

Brina napisal/-a:Najprej en lep pozdrav vsem!
Sem čisto na novo pridružena v tale vremenski forum. Priznati moram, da že skoraj 3 mesece kukam na tole stran in ugotavljam kakšno bo vreme. Tu se vrtijo zelo zanimive debate in predvsem želje o snegu... Priznati moram, da sem tudi sama obupala nad letošnjo zimo in se veselim pomladi, poletja...
Ker pa opažam, da je glede na visoke temperature vegetacija že pognala in so tu prvi znanilci pomladi, se sprašujem kako pametno je iti na vrtiček in začeti s prvimi spomladanski posevki? Glede na to, da je nekdo omenil da nekje sredi marca lahko pričakujemo tudi padavine v obliki snega, me zanima koliko to drži oziroma ali se to lahko bistveno spremeni?

LP Brina :wink:


lepo pozdravljena na forumu, mislim da bo bolje da počakaš zaenkrat z prvimi posevki vsaj do aprila, ker se v marcu lahko še marsikaj zgodi čeprav malo verjetno pa vendar :wink:
kar se pa tiče napovedi snega za sredino marca pa nikar ne verjemi ker smo se letos že tolikokrat opekli, tako da ti priporočam da se zanašaj samo na 3 dnevno napoved pa še to ne popolnoma tako da glede snega sredi marca se bo vse še tisočkrat spremenilo :D

jaz mislim da smo s pravo zimo letos opleli bo pa naslednje leto boljše upam...


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a igor223 » 01 Mar 2007, 16:45

kozmos napisal/-a:
Brina napisal/-a:Najprej en lep pozdrav vsem!
Sem čisto na novo pridružena v tale vremenski forum. Priznati moram, da že skoraj 3 mesece kukam na tole stran in ugotavljam kakšno bo vreme. Tu se vrtijo zelo zanimive debate in predvsem želje o snegu... Priznati moram, da sem tudi sama obupala nad letošnjo zimo in se veselim pomladi, poletja...
Ker pa opažam, da je glede na visoke temperature vegetacija že pognala in so tu prvi znanilci pomladi, se sprašujem kako pametno je iti na vrtiček in začeti s prvimi spomladanski posevki? Glede na to, da je nekdo omenil da nekje sredi marca lahko pričakujemo tudi padavine v obliki snega, me zanima koliko to drži oziroma ali se to lahko bistveno spremeni?

LP Brina :wink:


podpis pod Kozmosa!!

snega zagotovo ne bo!! tako kot v celotnem februarju

lepo pozdravljena na forumu, mislim da bo bolje da počakaš zaenkrat z prvimi posevki vsaj do aprila, ker se v marcu lahko še marsikaj zgodi čeprav malo verjetno pa vendar :wink:
kar se pa tiče napovedi snega za sredino marca pa nikar ne verjemi ker smo se letos že tolikokrat opekli, tako da ti priporočam da se zanašaj samo na 3 dnevno napoved pa še to ne popolnoma tako da glede snega sredi marca se bo vse še tisočkrat spremenilo :D

jaz mislim da smo s pravo zimo letos opleli bo pa naslednje leto boljše upam...


lp kozmos


podpis pod Kozmosa!!

snega zagotovo ne bo!! tako kot v celotnem februarju in januarju, ko smo komaj čakali na sneg, nato smo pa eni hitro uvideli prevaro, in smo obupali nad zlaganimi napovedmi!!

that's life :x :x :x :x :x :x :x
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a andone » 01 Mar 2007, 19:38

podpi pod kozmosa in igorja!! :wink:
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a TgT » 01 Mar 2007, 19:46

Brez skrbi tudi letos bo prisla pozeba :lol:
TgT
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 04 Jul 2006, 00:08

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Mar 2007, 20:02

TgT napisal/-a:Brez skrbi tudi letos bo prisla pozeba :lol:


nihče ni govoril da ne bo še kdaj pozeblo do prave pomladi ampak smo govorili o tem da letos pač prave zime ne bo in to si upam trditi :wink:

bo pa vrjetno še nekajkrat pozeblo do tiste prave pomladi :roll:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a andone » 02 Mar 2007, 11:41

ja če me pozim ni zebl, potem me tud zdj ne bo !!! :lol: :lol: :lol:

ja sm pa tja bo prišla kakšna, sam zelo mila!! težko da bodo šle temperature pod ničlo!!
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a kozmos » 02 Mar 2007, 11:48

andone napisal/-a:ja če me pozim ni zebl, potem me tud zdj ne bo !!! :lol: :lol: :lol:

ja sm pa tja bo prišla kakšna, sam zelo mila!! težko da bodo šle temperature pod ničlo!!


temperature gredo lahko tudi marca globoko pod ničlo se spomnim marca 2005 ko je bilo pri meni ves teden zjutraj pod -20 čez dan pa se temperatura ni dvignila nad -5 šlo pa je za začetek marca :D

samo letos sem prepričan da marec ne bo tako ekstremen kar se nizkih temperatur tiče kot 2 leti nazaj, ker sem takrat tudi izmeril najnižjo temperaturo v kamniku in sicer -27 :wink:

zdaj pa dovolj o zimi in se raje posvetimo pomladi, ki se je z včerajšnim dnem tudi uradno začela(govorim o meteorološki pomladi) za naprej sicer kaže na neko ohladitev okoli 20ga marca ampak je vse to še tako daleč da mislim in in tudi izkušnje letošnje zime so me naučile "ne zaupaj kartam za 1 teden naprej" kaj šele 20 dni :wink:

drugače pa do takrat pomlad, pomlad, pomlad in še enkrat pomlad :wink: :roll:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 02 Mar 2007, 11:49

jz samo komi čakam uno toploto, da bomo lahko skos zuni k bo toplo, pa komi čakam d gre ura naprej, d bo dan kasnej se končal, to bo tko lepo =)
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov

cron