ZIMA 2007/2008

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a UBAB » 09 Dec 2007, 11:17

Forum kot je ta je namenjen predvsem napovedi in debati o vremenu,kar kot vidiš zanima in mene in ostale, za debate o tem kaj je kdo napovedal, da ni dobbro napovedal, da kopira i z drugih forumov pa naj se KRITIKE 07/08.
Kdo bi lahk kej že napovedal za Gorenjsko(Radovljica,Bled)
Uporabniški avatar
UBAB
 
Prispevkov: 20
Pridružen: 09 Dec 2007, 09:24
Kraj: Radovljica

OdgovorNapisal/-a Skadi » 09 Dec 2007, 11:31

v čem pa najina debata ni bila o vremenu? :lol: morda ne veš da se pogovarjava o zimi za naprej in o dolgoročnih napovedih?? :lol: to je tudi del vremena in o tem se razpravlja :wink: ... če imaš pa ti kaj pametnega za povedat pa z besedo na dan ne pa da po več kot letu objaviš en prispevek :wink: ... pa poglej malo nazaj jaz sem že napovedal za jutri in ne mislim spreminjat napovedi, če pa ne znaš brskati ti pa povem da bo popoldne začelo deževati, snega pa do nižin NE bo, kot so sanjali včeraj nekateri, ker je v višinah še vedno dokaj toplo in ker je polarni mraz daleč na severu (celo stran od Finske) :wink:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a kozmos » 09 Dec 2007, 12:05

Skadi napisal/-a:no kozmos... sam si rekel naj dam karto in sem jo dal... in si spet nezadovoljen, verjetno zaradi tega ker sem povedal ravno nasprotno kot ti... se boš mogel pač sprijaznit, govorila sva o dolgoročnih kartah in sam sem rekel (pa si poglej), da jim ne verjamem, ti se pa vedno znova sklicuješ na te karte, in na primerjavo letošnje in lanske zime... kar je totalno brezveze, kajti vreme se nenehno spreminja, jaz pa sem komentiral samo kar je bilo do sedaj, torej do danes, 9.12... potem pa rečeš da lahko napoveš vreme iz kave, ne vem mogoče je to tvoj način, jaz imam zato karte in zaenkrat nobena ne more kazati na zimo kakršno smo meli par let nazaj, ker se karte pač gleda za par dni naprej in ne kako je bla nekje podobna situacija in zdej pomen da bo isto se razvilo naprej... in sem tudi rekel že včeraj da snega v ponedeljek ne bo, ker bo v višinah pretoplo, medtem ko ste vi nekaj sanjali... pa tudi lani sem si malo ogledal tvoje poste, si bil vedno glavni za sneg, govoril oktobra o zimi itd. zdaj pa drugim govoriš naj čakajo do 21. decembra, da si ti želiš da se začne počasi ipd... vse lepo in prav jaz tudi upam da se začne in da traja... samo najprej mora na severu pridt do kake konkretne ohladitve (poglej kje je polarni mraz za naslednje 3 dni) :roll:



narobe si me razumel, rekel sem da podkrepi svoje govoričenje s kako karto in si ga hvala bogu vsaj eden tukaj... drugo nihče se ne sklicuje na arhive rekel sem samo da primerjaj lanskoletne pa letošnje do tega trenutka, ker kot vidim je tebi letošnja ter lanska zima ista... žal pa je tu veliko bistvenih razlik ki jih ne bom znova poudarjal... tretje nisem rekel da lahko napovem vreme iz skodelice kave, bi prosil da drugič moje poste malo bolje prebreš ker me tole citiranje ki sploh ni resnično zelo moti... četrto sem bil pa lansko leto res pameten za sneženo zimo, nisem bil edini na zevs forumu je kar nekaj "ugledanih" stručkotov" napovedalo pravo zimo in kaj je bilo iz nje? nič... ne zgovarjam se na njih, samo pravim da nas je zima lansko leto dobesedno okrog prnesla in nihče ni mogel tega predvidet... vreme se spreminja zato pa je napovedovanje tolk bolj zanimivo, ker zgleda da velik vemo oz velik zamo pa nas vreme vedno znova okrog prinese... če bi vsak zadel do tedna ali pa 14dni natančno mislim da ARSU nebi bilo več pomoči :wink:


zdaj pa te debate pustmo, ker nikamor ne peljejo, sam nafilal bomo par strani s kreganjem, o vremenu pa ne bomo nič povedal :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a andone » 09 Dec 2007, 12:23

fantje nč ne bo s snegom!!! pretoplo bo v višinah! tud na 500 metrov ne vrjamem, da bo sneg.

upam da sm se zmotu,sam 06zagon tko kaže.
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a wetter » 09 Dec 2007, 12:26

Tudi tle v savinjski dolini na višini 500m je temperatura trenutno 5stopinj,tako da zelo tezko da bi se za 4stopinj ohladilo,sej zanc je bila napoved do 600m pol pa je sneg bil šele nad 800m
Uporabniški avatar
wetter
 
Prispevkov: 376
Pridružen: 03 Dec 2007, 10:13
Kraj: ZG.SAVINJSKA (560m nadmorske visine)

OdgovorNapisal/-a Skadi » 09 Dec 2007, 12:28

kozmos napisal/-a:
zdaj pa te debate pustmo, ker nikamor ne peljejo, sam nafilal bomo par strani s kreganjem, o vremenu pa ne bomo nič povedal :wink:


lp kozmos


podpis :wink:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a bore » 09 Dec 2007, 12:29

kozmos napisal/-a:
bore napisal/-a:Bog fantje ,

Ker sem danes že komentiral samo na kratko za noč iz nedelje na ponedeljek. Samo 5 % možnosti dajem za sneg po nižinah.

LP,Še pomnite tovariši :D



bore bi se kar pridružil temu procentu, kot kaže trenutno tudi padavin ne bo toliko kot so jih kazali jutranji ter včerajšnji zagoni... največ na jugu proti severu pa vse manj in bojim se da bomo na koncu vsi ostali z dolgimi nosovi :roll: tudi temperature so nekoliko višje za jutri ponoči, še vedno pa dajem nekaj možnost za sneg za nižine gorenjske nekje od kranja naprej proti SZ ter nižine koroške...

Nekdo je spraševal za Radovljico in Bled.Tu imaš prognozo.Mislim da ne bo nič.Mogoče zgornje savska in proti Bohinju.Radovljica , Bled mislim da ne.

LP,Še pomnite tovariši


lp kozmos
bore
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17 Mar 2006, 00:00
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a Skadi » 09 Dec 2007, 12:31

ja zgleda da tudi količinsko bo padavin precej manj kot je kazalo in pretoplo... je pa dobro za naprej, ker kot kaže naj bi se vsaj ohladilo, četudi še ne bo padavin, ampak vsaj ena stvar potrebna za sneg bo izpolnjena :wink: ...
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a wetter » 09 Dec 2007, 13:30

no zdaj je ze pa doloceno sedaj ze pa pise meja snezenja na 600m,snega zal nebo :cry:
Uporabniški avatar
wetter
 
Prispevkov: 376
Pridružen: 03 Dec 2007, 10:13
Kraj: ZG.SAVINJSKA (560m nadmorske visine)

OdgovorNapisal/-a andone » 09 Dec 2007, 14:53

Skadi napisal/-a:ja zgleda da tudi količinsko bo padavin precej manj kot je kazalo in pretoplo... je pa dobro za naprej, ker kot kaže naj bi se vsaj ohladilo, četudi še ne bo padavin, ampak vsaj ena stvar potrebna za sneg bo izpolnjena :wink: ...


podpis :wink:
pleya
andone
 
Prispevkov: 204
Pridružen: 24 Jan 2007, 13:28
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a igor223 » 09 Dec 2007, 15:17

andone napisal/-a:
Skadi napisal/-a:ja zgleda da tudi količinsko bo padavin precej manj kot je kazalo in pretoplo... je pa dobro za naprej, ker kot kaže naj bi se vsaj ohladilo, četudi še ne bo padavin, ampak vsaj ena stvar potrebna za sneg bo izpolnjena :wink: ...


podpis :wink:


vse je res kar pravite, samo vse je to nekje na meji, tako da je sneg nekje daleč v oblakih, visoko...
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a lol23 » 09 Dec 2007, 15:22

pri meni je trenutno 3 st. ali se lahko na noč ohladi za par stopinj :?: :wink:
lol23
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 17 Jan 2007, 14:06
Kraj: škofja loka

OdgovorNapisal/-a lol23 » 09 Dec 2007, 16:37

že dežuje
lol23
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 17 Jan 2007, 14:06
Kraj: škofja loka

OdgovorNapisal/-a maticm » 09 Dec 2007, 16:38

maticm
 
Prispevkov: 18
Pridružen: 26 Apr 2006, 10:20
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a wetter » 09 Dec 2007, 16:53

kolk je pa tam nadmorska visina ko je sneg
Uporabniški avatar
wetter
 
Prispevkov: 376
Pridružen: 03 Dec 2007, 10:13
Kraj: ZG.SAVINJSKA (560m nadmorske visine)

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron