ZIMA 2007/2008

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 02 Feb 2008, 19:41

nevem no, nevem, ampak mam dober občutek, da bo nekaj cm padlo no.
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a xxx » 02 Feb 2008, 19:52

Se zmeraj upam vendar mislim da bo na koncu vec od snega v ponedeljek ponoci kot danes. morda pa drug vikend vec skoda
xxx
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 02 Feb 2008, 14:10
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a kozmos » 02 Feb 2008, 20:01

igor223 & soimenjaki da vam razložim nekaj stvari...


prvo karte so kazale skoraj teden dni na pravo snežno bombo v večjem delu slovenije, je bila pa situacija že od začetka zelo mejna in je bil eden izmed možnih scenarijev tudi ta ki se trenutno odvija, sem ga v svojih napovedih večkrat omenil...


nekateri tu na forumu smo dali že kar nekaj let opazovanja vremena za sabo, imamo nekaj izkušenj, in vemo kaj lahko pričakujemo od posameznega vrmenskega dogodka posebej... tudi za ta vikend se je po vseh napovedih, vseh modelih, vse sondaže so bile v prid nekajurnemu močnemu sneženju nato pa vse do nedeljskega jutra zmerno sneženje... cel teden je kazalo da bi lahko zapadlo od 20-50cm. snega v večjem delu države, a žal so se stvari v četrtek zvečer začele obračati v tisto smer v katero smo najmanj hoteli :wink: pot sekundarca oz odcepljenčka je bila zelo negotova ves teden in tisti ki se vsaj malo spoznamo smo vedeli da je eden izmed možnih scenarijev da ostanemo tudi brez snega...

in ne morete nekateri tukaj pametovati, kaj ste vedeli kako bo in nevem kaj, oprostite fantje jaz v tem ne vidim logike da brez pregledovanja kart lahko napoveš vreme... se ne da... zdaj ko se zgovarjate da so karte čist brezveze, če gledaš samo GFS so res, kajti osredotočiti se je treba na vse mogoče oz. razpoložljive modele in potem udariš eno sredino in upaš da bo kaj... pa fantje ni fora v napovedovanju vremena samo padavinska karta ter temperaturna karta... tukaj so bistvenega pomena še vetrovne karte, vertikalno dviganje zraka... in oprostite samo na podlagi padavinske karte se žal ne da ugotoviti ali je situacija mejna ali ne, žal in nekateri to počnete...

še nekaj nihče vas ne kritizira, znate pač kolikor znate, verjamem da se trudite po najboljših močeh, samo jaz osebno ne prenesem takih ljudi ki tumblajo skos eno ta isto, potem se jim pa userje, in so najpametnejši na svetu, pa da so vedeli kak se bo razpletlo in nevem kaj... fantje ga ni junaka tule gor ki bi lahko rekel čez 7dni bo vreme tako pa tako, in da bo zadel... ga ni lahko zadane, ampak je to zgolj posameznikova sreča, vsekakor pa ne znanje...

in pa še nekaj o kritiziranju mARSOvcev oni majo več šole kot vsi mi tukaj skup in če se jim kdaj napoved ne posreči ne pomeni da ne znajo napovedovad, to pomeni le to, kako zelo je vreme nepredvidljivo in da ga tudi taki majstri z vsemi razpoložljivimi kartami včasih udarijo še kako mimo... če temu nebi bilo tako, potem je recimo wetter in še kdo možen kandidat za naslednika kakega Markoška, ali Velkavrha... Ker zna on pač napovedati vreme za par tednov naprej oz. vidi v prihodnost kako se bo vreme odvijalo Velkavrh pa fali še za par urc :lol:




lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a smurov » 02 Feb 2008, 20:06

no pri nas se je sedaj spustila temperatura na 1.3 stopinje in zunaj je začelo snežiti ...
kako bo snežilo naprej in koliko ga bo zapadlo pa bom poročal kasneje !!!
:D:D:D:D

se strinjam s kozmosom!!!
Karte lažejo, vreme pa ne !

Moja galerija : http://picasaweb.google.com/murovec.samo
Uporabniški avatar
smurov
 
Prispevkov: 97
Pridružen: 20 Nov 2007, 20:39
Kraj: Čepovan - Dol (660 m.n.v.)

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 02 Feb 2008, 20:30

no, lepo nas je zopet naša lepa zima postavila na realna tla letošnjih poslabšanj.
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a xxx » 02 Feb 2008, 20:43

Na Ljubljanskem gradu snezi.Se malo pa tudi v lj
xxx
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 02 Feb 2008, 14:10
Kraj: ljubljana

OdgovorNapisal/-a lwzr » 02 Feb 2008, 20:47

in kot zmeraj se je na koncu le začelo hladiti v novi gorici
temperatura je padla iz 8,4 stopinj na 5 stopinj
začela je pihati šibka burja
padavine pa so se okrepile
sneg pa je na žalost šele na 600 - 700 metrow
in se spušča...
ANDI
lwzr
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 31 Jan 2008, 17:59
Kraj: nova gorica

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 02 Feb 2008, 20:49

xxx napisal/-a:Na Ljubljanskem gradu snezi.Se malo pa tudi v lj



torej si bil na gradu?
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a lol23 » 02 Feb 2008, 21:13

a pr komu zdj sneži pr men še ne :twisted: :twisted:
lol23
 
Prispevkov: 163
Pridružen: 17 Jan 2007, 14:06
Kraj: škofja loka

OdgovorNapisal/-a black_rider » 02 Feb 2008, 21:14

lol23 napisal/-a:a pr komu zdj sneži pr men še ne :twisted: :twisted:


pr men tut ne.....trenutno dežuje!! :( :( :( :(

KJE SII SNEGGGGGGGGGG :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
black_rider
 
Prispevkov: 138
Pridružen: 20 Jan 2007, 15:06
Kraj: Novo mesto

OdgovorNapisal/-a igor223 » 02 Feb 2008, 21:24

kozmos napisal/-a:igor223 & soimenjaki da vam razložim nekaj stvari...


prvo karte so kazale skoraj teden dni na pravo snežno bombo v večjem delu slovenije, je bila pa situacija že od začetka zelo mejna in je bil eden izmed možnih scenarijev tudi ta ki se trenutno odvija, sem ga v svojih napovedih večkrat omenil...


nekateri tu na forumu smo dali že kar nekaj let opazovanja vremena za sabo, imamo nekaj izkušenj, in vemo kaj lahko pričakujemo od posameznega vrmenskega dogodka posebej... tudi za ta vikend se je po vseh napovedih, vseh modelih, vse sondaže so bile v prid nekajurnemu močnemu sneženju nato pa vse do nedeljskega jutra zmerno sneženje... cel teden je kazalo da bi lahko zapadlo od 20-50cm. snega v večjem delu države, a žal so se stvari v četrtek zvečer začele obračati v tisto smer v katero smo najmanj hoteli :wink: pot sekundarca oz odcepljenčka je bila zelo negotova ves teden in tisti ki se vsaj malo spoznamo smo vedeli da je eden izmed možnih scenarijev da ostanemo tudi brez snega...

in ne morete nekateri tukaj pametovati, kaj ste vedeli kako bo in nevem kaj, oprostite fantje jaz v tem ne vidim logike da brez pregledovanja kart lahko napoveš vreme... se ne da... zdaj ko se zgovarjate da so karte čist brezveze, če gledaš samo GFS so res, kajti osredotočiti se je treba na vse mogoče oz. razpoložljive modele in potem udariš eno sredino in upaš da bo kaj... pa fantje ni fora v napovedovanju vremena samo padavinska karta ter temperaturna karta... tukaj so bistvenega pomena še vetrovne karte, vertikalno dviganje zraka... in oprostite samo na podlagi padavinske karte se žal ne da ugotoviti ali je situacija mejna ali ne, žal in nekateri to počnete...

še nekaj nihče vas ne kritizira, znate pač kolikor znate, verjamem da se trudite po najboljših močeh, samo jaz osebno ne prenesem takih ljudi ki tumblajo skos eno ta isto, potem se jim pa userje, in so najpametnejši na svetu, pa da so vedeli kak se bo razpletlo in nevem kaj... fantje ga ni junaka tule gor ki bi lahko rekel čez 7dni bo vreme tako pa tako, in da bo zadel... ga ni lahko zadane, ampak je to zgolj posameznikova sreča, vsekakor pa ne znanje...

in pa še nekaj o kritiziranju mARSOvcev oni majo več šole kot vsi mi tukaj skup in če se jim kdaj napoved ne posreči ne pomeni da ne znajo napovedovad, to pomeni le to, kako zelo je vreme nepredvidljivo in da ga tudi taki majstri z vsemi razpoložljivimi kartami včasih udarijo še kako mimo... če temu nebi bilo tako, potem je recimo wetter in še kdo možen kandidat za naslednika kakega Markoška, ali Velkavrha... Ker zna on pač napovedati vreme za par tednov naprej oz. vidi v prihodnost kako se bo vreme odvijalo Velkavrh pa fali še za par urc :lol:

lp kozmos


še vedno ne vem zakaj me mešeč v koš s tistimi ki po tvoje "šlogajo".

če si prebereš moj prispevek s kartami na strani 85, potem boš videl, da sem ob kartah razložil potek vremena in dodal tudi besede možnost sneženja največja na severu in zahodu.

Zdaj al nimaš razčiščenih pojmov, kdo in kaj al si pa res en velik dripec, da se hočeš izvlešt iz tega sranja, ki si ga povzročil

eni so res vseskozi trdili, kako ne bo snega in to 10 dni zapored, odkar smo začeli omenjati ta vikend kot možen za snežne padavine

lahko pa zbereš moje poste in narediš en zaključek
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a igor223 » 02 Feb 2008, 21:26

Brežice:

temp 3,4°C
vlažnost 89%
rahel dež
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a noname » 02 Feb 2008, 21:29

Pri meni je ponovno začel snežit :D upam da ga bo zjutrej čim več
noname
 
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Jan 2008, 19:31
Kraj: Bohinj 700m.n.v.

OdgovorNapisal/-a bore » 02 Feb 2008, 21:37

Zdravo fantje ,

Ne bom se spuščal v vaše komentarje.Kdor je prebral moje napovedi
ve kaj sem napovedal in zakaj.
Kozmos za dopoldansko mnenje se ti opravičujem,očitno sem si narobe
razlagal tvoje razmišljanje.

Velenje , rahel dež pri +3 st.

LP,Še pomnite tovariši :D
bore
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17 Mar 2006, 00:00
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a kozmos » 02 Feb 2008, 21:42

igor223 napisal/-a:
kozmos napisal/-a:igor223 & soimenjaki da vam razložim nekaj stvari...


prvo karte so kazale skoraj teden dni na pravo snežno bombo v večjem delu slovenije, je bila pa situacija že od začetka zelo mejna in je bil eden izmed možnih scenarijev tudi ta ki se trenutno odvija, sem ga v svojih napovedih večkrat omenil...


nekateri tu na forumu smo dali že kar nekaj let opazovanja vremena za sabo, imamo nekaj izkušenj, in vemo kaj lahko pričakujemo od posameznega vrmenskega dogodka posebej... tudi za ta vikend se je po vseh napovedih, vseh modelih, vse sondaže so bile v prid nekajurnemu močnemu sneženju nato pa vse do nedeljskega jutra zmerno sneženje... cel teden je kazalo da bi lahko zapadlo od 20-50cm. snega v večjem delu države, a žal so se stvari v četrtek zvečer začele obračati v tisto smer v katero smo najmanj hoteli :wink: pot sekundarca oz odcepljenčka je bila zelo negotova ves teden in tisti ki se vsaj malo spoznamo smo vedeli da je eden izmed možnih scenarijev da ostanemo tudi brez snega...

in ne morete nekateri tukaj pametovati, kaj ste vedeli kako bo in nevem kaj, oprostite fantje jaz v tem ne vidim logike da brez pregledovanja kart lahko napoveš vreme... se ne da... zdaj ko se zgovarjate da so karte čist brezveze, če gledaš samo GFS so res, kajti osredotočiti se je treba na vse mogoče oz. razpoložljive modele in potem udariš eno sredino in upaš da bo kaj... pa fantje ni fora v napovedovanju vremena samo padavinska karta ter temperaturna karta... tukaj so bistvenega pomena še vetrovne karte, vertikalno dviganje zraka... in oprostite samo na podlagi padavinske karte se žal ne da ugotoviti ali je situacija mejna ali ne, žal in nekateri to počnete...

še nekaj nihče vas ne kritizira, znate pač kolikor znate, verjamem da se trudite po najboljših močeh, samo jaz osebno ne prenesem takih ljudi ki tumblajo skos eno ta isto, potem se jim pa userje, in so najpametnejši na svetu, pa da so vedeli kak se bo razpletlo in nevem kaj... fantje ga ni junaka tule gor ki bi lahko rekel čez 7dni bo vreme tako pa tako, in da bo zadel... ga ni lahko zadane, ampak je to zgolj posameznikova sreča, vsekakor pa ne znanje...

in pa še nekaj o kritiziranju mARSOvcev oni majo več šole kot vsi mi tukaj skup in če se jim kdaj napoved ne posreči ne pomeni da ne znajo napovedovad, to pomeni le to, kako zelo je vreme nepredvidljivo in da ga tudi taki majstri z vsemi razpoložljivimi kartami včasih udarijo še kako mimo... če temu nebi bilo tako, potem je recimo wetter in še kdo možen kandidat za naslednika kakega Markoška, ali Velkavrha... Ker zna on pač napovedati vreme za par tednov naprej oz. vidi v prihodnost kako se bo vreme odvijalo Velkavrh pa fali še za par urc :lol:

lp kozmos


še vedno ne vem zakaj me mešeč v koš s tistimi ki po tvoje "šlogajo".

če si prebereš moj prispevek s kartami na strani 85, potem boš videl, da sem ob kartah razložil potek vremena in dodal tudi besede možnost sneženja največja na severu in zahodu.

Zdaj al nimaš razčiščenih pojmov, kdo in kaj al si pa res en velik dripec, da se hočeš izvlešt iz tega sranja, ki si ga povzročil

eni so res vseskozi trdili, kako ne bo snega in to 10 dni zapored, odkar smo začeli omenjati ta vikend kot možen za snežne padavine

lahko pa zbereš moje poste in narediš en zaključek


da ti povem zakaj te mečem v isti koš, zaradi tegale

igor223 napisal/-a:
wetter napisal/-a:Ma saj sm vam jst vstrajno govoril da ga nebo,samo razočarani ste sedaj ko ga ni


podpis!!

:lol: :lol: :lol:
:shock: :shock: :shock:
:twisted: :twisted: :twisted:




Zdaj al nimaš razčiščenih pojmov, kdo in kaj al si pa res en velik dripec, da se hočeš izvlešt iz tega sranja, ki si ga povzročil


nevem sicer s čim sem povzročil sranje, samo ne marem praznega govoričenja brez podkrepitve besed z kartami samo to!!! jaz sem napovedoval vreme do zadnjega na podlagi različnih modelov... ker je bilo razmerje modelov ki so skakali iz ene v drugo skrajnost na strani sneženja, sem pač ubral tisto pot in upal da nas zopet ne Z******* karte, a so nas, pa kaj zato, življenje teče dalje, lahko e še tako bunimo pa ne bomo spremenili vremena :wink: že od samega začetka pa sem govoril da obstaja tudi možnost, da ne dobimo ničesar, za kar je bilo par dni nazaj izjemno izjemno malo možnosti, a realnost je drugačna :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov

cron