POMLAD(2007)

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a kozmos » 07 Mar 2007, 21:17

igor223 napisal/-a:
andone napisal/-a:hja, gledu sm zagone in lepo se temperature dvigujejo, tm okol 20ga kaže okol 20 stopinj kar pomeni (iz izkušen), da bi lahko bilo tudi več!!! res je daleč sam tem zagonom verjamem, zagonom k pa kažejo sneg pa temp. okol ničle pa nč ne verjamem!!
vsi ste zginl, a ta tema ni zanimiva????? :wink:


no, če je napovedano 20 stopinj, potem se bo tu nekje temperatura obdržala, ne vrejamem, da bi lahko bilo tudi več, mogoče kje na soncu, snega pa zagotovo ne bo, čeprav na accuweather, v napovedi za 15 dni naprej napovedujejo nekaj snega z dežjem ravno za 20. 3., ampak mi"stari mački" 8) vemo da se to ne bo zgodilo.

zakaj ni drugih, oz. ne pišejo več na forum kot v preteklih dveh mesecih ... vsi so bili v pričakovanju snega, napovedi so bile prave, vsi so bili glasni, ampak zdaj pa so se po svojih slavnih bitkah potuhnili nekam v zaklonišča, kjer tuhtajo, kje so naredili napako!!
vem kje: napovedi niso gledali z realne palti, vsi so si želeli sneg in so se že vidli z lopato v roki!

vonjam, da bo letošnje leto nekaj posebnega; pomlad je že nekaj - začela se je že v jeseni :D



če to zgornje leti tudi name sem bil jaz med redkimi ki sem že januarja napovedoval da letos prave zime pač ne bo pa ste me vsi jemali preveč z rezervo in zdaj vidite kje smo :wink:

ne leti na vse ampak že veste vsi tisti ki ste tako mislili zdaj pa imate :wink:

kar se pa tiče zmanjšanja mojih prispevkov je pa to zato ker sem zadnje čase zelo zaseden v šoli, doma tako da ne najdem in ne najdem časa za pisanje na forumu :roll:



lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a igor223 » 07 Mar 2007, 21:37

ej, kozmos, niti najmanj ne leti to na tebe, ker ti si bil kr dober realist v vseh teh napovedih in si jih tudi gledal skozi različne zorne kote.

kdor pa se je zavzemal za obilno zimo, pa se bo itak prepoznal v zgornjem razmišljanju.

Veliko se je namreč govorilo o cm snega!!!!!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 07 Mar 2007, 21:39

igor223 napisal/-a:ej, kozmos, niti najmanj ne leti to na tebe, ker ti si bil kr dober realist v vseh teh napovedih in si jih tudi gledal skozi različne zorne kote.

kdor pa se je zavzemal za obilno zimo, pa se bo itak prepoznal v zgornjem razmišljanju.

Veliko se je namreč govorilo o cm snega!!!!!!


podpis pod to ker je krepko

:wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 07 Mar 2007, 21:52

kozmos napisal/-a:
igor223 napisal/-a:ej, kozmos, niti najmanj ne leti to na tebe, ker ti si bil kr dober realist v vseh teh napovedih in si jih tudi gledal skozi različne zorne kote.

kdor pa se je zavzemal za obilno zimo, pa se bo itak prepoznal v zgornjem razmišljanju.

Veliko se je namreč govorilo o cm snega!!!!!!


podpis pod to ker je krepko

:wink:


lp kozmos


Verjetno pa toliko bolj tole leti name, ker ne dajem več toliko napovedi...kaj pa naj, če še zanimive niso, takrat je bilo vsaj zanimivo za naprej gledat, tudi, če smo vedeli, da ne bo nič, sedaj pa niti razglednic, kot so bile ni več. Če pa želite, pa lahko vsak dan povem, da bo v naslednjih dneh zjutraj 7 C, popoldne pa 18. :roll: :lol:
Pa zato več v trenutno stanje pišem... :roll: 8)
Sorry, se bom probal popravit, je pa res, da sem zadnje čase bolj zaposlen, nasldenji teden me pa tudi ne bo, ker grem na smučanje v Francijo. Jeah. 8) 8) :)
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a igor223 » 07 Mar 2007, 21:58

prijetna smuka, pa prinesi kaj snega s seboj, da ga Slovenci ne bomo pozabli, kako izgelda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 07 Mar 2007, 23:08

igor223 napisal/-a:prijetna smuka, pa prinesi kaj snega s seboj, da ga Slovenci ne bomo pozabli, kako izgelda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Hvala! 8)
Samo se bo sneg stopil v prvih 15 km, ko bom prišel v dolino....pri 20 C. :) :lol:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a igor223 » 11 Mar 2007, 18:22

mislim da je bilo dovolj govorjenja o zimi, zato bom podal eno kratko analizo vremena glede na napovedi za prihodnji tedn:

vreme bo čez cel tedn sončno in čez dan prijetno toplo (do 15°C, oz na soncu bo prav prijetno toplo), jutra bodo nekoliko še hladna, ampak vse skupaj gledano idelano in pravo marčevsko vreme primerno staremu imenu tega meseca - sušec!!

če bi spremljali nek trend od jeseni čez zimo in zdaj v marcu, potem mislim da nas čaka peklensko poletje, pred tem pa je treba preživet pomlad!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a igor223 » 12 Mar 2007, 13:52

namesto da se na temo o zimi prepirate, kaj je kdo rekel, ali mu je rekel gnida in kaj kdo lahko reče in kdo kaj ne sme, pišite raje pod temo POMLAD 2007 zanimive analize vremena prihodnjih dni!!!!

ker razprava o zimi 2006/07 je bila zelo zanimiva, pestra, polna tempa in dinamike in upam da bo takšna tudi o pomladi!!

menda pa nas bodo presenetli kaj s kakšnimi nenapovedanimi meteorološkimi pojavi, da bo veliko razglabljanj zakaj in kako!!!

dajmo rečt Zimi stop in se osredotočimo na pomlad!!

zunaj je res pravo spomladansko vreme, tako kot je bilo napovedano in upam da bo takšno trajalo še nekaj dni, kako pa bo s tem snegom pa .... dajte, čakam analize!

lep dan in prijetno pomlad
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a BiloBil » 12 Mar 2007, 14:10

igor223 napisal/-a:namesto da se na temo o zimi prepirate, kaj je kdo rekel, ali mu je rekel gnida in kaj kdo lahko reče in kdo kaj ne sme, pišite raje pod temo POMLAD 2007 zanimive analize vremena prihodnjih dni!!!!

ker razprava o zimi 2006/07 je bila zelo zanimiva, pestra, polna tempa in dinamike in upam da bo takšna tudi o pomladi!!

menda pa nas bodo presenetli kaj s kakšnimi nenapovedanimi meteorološkimi pojavi, da bo veliko razglabljanj zakaj in kako!!!

dajmo rečt Zimi stop in se osredotočimo na pomlad!!

zunaj je res pravo spomladansko vreme, tako kot je bilo napovedano in upam da bo takšno trajalo še nekaj dni, kako pa bo s tem snegom pa .... dajte, čakam analize!

lep dan in prijetno pomlad


Zanimive analzile prihodnjih dni najbrž spadajo še v temo Zima2006/2007, ker se mi zdijo bolj zimske ko pa pomladanske :wink:

Je res, da ju znaj bolj ko ne pomlad, ampak napovedi pa znajo biti bolj zimske, kot pa je trenutna realnost.

Dejmo se nekak tako zmenit...
Vsak posameznik naj bere in piše tisto, kar misli da nas čaka. Če misliš, da nas bo še za kratek čas doletela zima, potem piši v temo o zimo, če pa misliš, da nas čaka pomlad, potem piši tukaj.
In tako bo volk sit in koza cela.

Je pa v vsakem primeru zanimivo brati obedve razpravi, predvsem pa je zanimivo spremljati napovedi. Predvsem pa bo zanimiv vsak jutrišnji dan, ker nikoli ne veš, kaj nas doleti :wink:
BiloBil
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 24 Jan 2007, 16:32
Kraj: Tržič

OdgovorNapisal/-a MHA » 12 Mar 2007, 14:33

Pa še zima traja do 21.03.
MHA
 
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Jan 2007, 12:52
Kraj: Ljutomer - ponos in osrčje Prlekije

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Mar 2007, 15:43

BiloBil napisal/-a:
igor223 napisal/-a:namesto da se na temo o zimi prepirate, kaj je kdo rekel, ali mu je rekel gnida in kaj kdo lahko reče in kdo kaj ne sme, pišite raje pod temo POMLAD 2007 zanimive analize vremena prihodnjih dni!!!!

ker razprava o zimi 2006/07 je bila zelo zanimiva, pestra, polna tempa in dinamike in upam da bo takšna tudi o pomladi!!

menda pa nas bodo presenetli kaj s kakšnimi nenapovedanimi meteorološkimi pojavi, da bo veliko razglabljanj zakaj in kako!!!

dajmo rečt Zimi stop in se osredotočimo na pomlad!!

zunaj je res pravo spomladansko vreme, tako kot je bilo napovedano in upam da bo takšno trajalo še nekaj dni, kako pa bo s tem snegom pa .... dajte, čakam analize!

lep dan in prijetno pomlad


Zanimive analzile prihodnjih dni najbrž spadajo še v temo Zima2006/2007, ker se mi zdijo bolj zimske ko pa pomladanske :wink:

Je res, da ju znaj bolj ko ne pomlad, ampak napovedi pa znajo biti bolj zimske, kot pa je trenutna realnost.

Dejmo se nekak tako zmenit...
Vsak posameznik naj bere in piše tisto, kar misli da nas čaka. Če misliš, da nas bo še za kratek čas doletela zima, potem piši v temo o zimo, če pa misliš, da nas čaka pomlad, potem piši tukaj.
In tako bo volk sit in koza cela.

Je pa v vsakem primeru zanimivo brati obedve razpravi, predvsem pa je zanimivo spremljati napovedi. Predvsem pa bo zanimiv vsak jutrišnji dan, ker nikoli ne veš, kaj nas doleti :wink:


maš prav in se podpiseujem pod tvoj post :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Mar 2007, 15:45

MHA napisal/-a:Pa še zima traja do 21.03.


meteorološka pomlad se je uradno začela s prvim marcem, medtem ko se bo 21 marca začela tudi uradno koledarska pomlad :wink:
zdaj ali je sedaj še zima ali pomlad sami presodite ampak dejstvo je da smo že dober teden v meteorološki pomladi 8)


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ninči » 12 Mar 2007, 15:47

To spomladansko vreme je prav prijetno, ampak zjutraj je bilo pa vseeno treba avto zdrgnit! Jaz sem imela avto kar pošteno zamrzenjeno!
ninči
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 05 Jul 2006, 08:31
Kraj: dobrava

OdgovorNapisal/-a igor223 » 12 Mar 2007, 16:54

kozmos napisal/-a:
MHA napisal/-a:Pa še zima traja do 21.03.


meteorološka pomlad se je uradno začela s prvim marcem, medtem ko se bo 21 marca začela tudi uradno koledarska pomlad :wink:
zdaj ali je sedaj še zima ali pomlad sami presodite ampak dejstvo je da smo že dober teden v meteorološki pomladi 8)


lp kozmos


zdaj ne vem, kaj ste vi delali vso zimo, samo ta zima je bila bolj pomlad, in tudi naprej bo normalna pomlad, seveda s presenečenji, ampak ne zimskimi, temveč bolj poletnimi!!

drug tedn pa zagotovo ne bo zimskih razmer!!!
Bolje malo kregan kot pa fejst zmatran iz službe!!
Uporabniški avatar
igor223
 
Prispevkov: 492
Pridružen: 23 Dec 2006, 10:11
Kraj: maribor (291 m)/brežice (161 m)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 12 Mar 2007, 19:01

drug tedn pa zagotovo ne bo zimskih razmer!!!


ne bodi no tako zelo prepričan, verjemi mi zna biti drug teden zelo zimski sicer močno upam da se to ne zgodi ampak je zelo na meji med ogromno dežja in ogromno snega(toliko da ga bomo kidali) kajti samo malo se ohladitev pomakne bolj proti vzhodu kar je tudi ena od možnih varijant in že bo večina padavin v belem :wink:

Slika

o tem govorim


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

cron