DEBATE - splošno

Splošna debata o različnih stvareh

OdgovorNapisal/-a Jovi » 28 Feb 2008, 13:35

Nikakor mi napovedi niso všeč.Razlog je na tem da se ukvarjam z vrtanrstvom ter da rastline,predvsem čebulnice že delajo cvetove,nekatere cvetijo.Grmu pa imajo liste že ki jih bo lahko sneg uničil ter celo leto ne bo nič.Enako velja za češnjo.Torej upam da ne bo preveč.Nekaj bom pa zaščitil seveda :D :D
Uporabniški avatar
Jovi
 
Prispevkov: 365
Pridružen: 23 Dec 2006, 16:17
Kraj: Preddvor

OdgovorNapisal/-a broljo » 28 Feb 2008, 16:43

A je to zdej tista tema v kateri se napoveduje in pogovarja o vremenu, govorim o nestrokovnem?
Ma tko ste zakompliciral in razmetal tele teme, da je vse brez repa in glave.
življenje je borba
broljo
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 10 Feb 2008, 01:46
Kraj: vodice

OdgovorNapisal/-a kozmos » 28 Feb 2008, 18:51

broljo napisal/-a:A je to zdej tista tema v kateri se napoveduje in pogovarja o vremenu, govorim o nestrokovnem?
Ma tko ste zakompliciral in razmetal tele teme, da je vse brez repa in glave.



broljo vse jasno piše in definitivno je sedanja ureditev foruma mnogo bolj pregledna kot prejšnja... tukaj so debate o vsem kar je povezano z vremenom in kar ne sodi v ostale podforume in teme na forumu... mislim da ni tukaj nič zakopliciranega :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 28 Feb 2008, 19:13

Ma na prvi strani foruma ti piše, kaj je najemnjeno za kaj. Sedaj se vsaj vidi, kaj ej trenutno vreme, kaj napoevd, kaj pa jamranje. Trenutno vreme ima forum in temo, tam piši trenutno vreme. Napovedi vremena sta 2, ena profi, ena za debato. Poglej, katera je katera, pa piši pod debato če ne misliš kakšne obširne resne napovedi dajat. :roll:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a broljo » 29 Feb 2008, 00:39

ŽUPMART napisal/-a:Ma na prvi strani foruma ti piše, kaj je najemnjeno za kaj. Sedaj se vsaj vidi, kaj ej trenutno vreme, kaj napoevd, kaj pa jamranje. Trenutno vreme ima forum in temo, tam piši trenutno vreme. Napovedi vremena sta 2, ena profi, ena za debato. Poglej, katera je katera, pa piši pod debato če ne misliš kakšne obširne resne napovedi dajat. :roll:

ok, bom pisal pod debato, sam najprej najdite temo, :!: :wink:
življenje je borba
broljo
 
Prispevkov: 17
Pridružen: 10 Feb 2008, 01:46
Kraj: vodice

OdgovorNapisal/-a dmdm » 29 Feb 2008, 08:48

@Kozmos tok je pregledno, da se v vseh temah piše samo, kje je kaj,
sicer je pa dobro, da si samozavesten :D :D :D

PS: pogrešam 20 strani kako b0 v torek 50cm snega? vas že daje spomladanska utrujenost? al kaj?

PSS: a ja, v torek bo snežilo, pri deloma jasnem vremenu in 9 stopinjah, vsaj jest tko mislim...
dmdm
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Mar 2007, 14:58
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a mihc22 » 29 Feb 2008, 11:42

za torek,vse lepo kaže,mislim da ni bilo še tako lepo gledat kart kot zdaj,upam samo da se ne vse spet obrne...mislim da bo marec prevzel vso breme zime
mihc22
 
Prispevkov: 15
Pridružen: 05 Jan 2008, 15:05
Kraj: Podčepovan

OdgovorNapisal/-a kozmos » 29 Feb 2008, 14:57

dmdm napisal/-a:@Kozmos tok je pregledno, da se v vseh temah piše samo, kje je kaj,
sicer je pa dobro, da si samozavesten :D :D :D

PS: pogrešam 20 strani kako b0 v torek 50cm snega? vas že daje spomladanska utrujenost? al kaj?

PSS: a ja, v torek bo snežilo, pri deloma jasnem vremenu in 9 stopinjah, vsaj jest tko mislim...


kake maš spet probleme?? za izginjanje tem nisem kriv jaz ampak neka druga sila :roll: če te kaj moti ne beri foruma 8)


lp
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a dmdm » 29 Feb 2008, 21:48

probleme maš ti, ti pa vsekakor čestitam za prvo dlako....
mazolčki še pridejo.
Kako je vse zjebano po forumu, pa raje ne bom več komentiral,
da ti ne bo ego trpel...

ravno si od materinega mleka, pa pamet prodajš, umiri se slikaj ,sončne zahode pa bo...

...za vse dobro

AMEN
dmdm
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Mar 2007, 14:58
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 29 Feb 2008, 22:21

Ej, forum je sedaj pregleden, prej pa je bilo nepregledno na enem kupu. :)
Broljo, imaš pod Napoved vremena - splošno. :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a kozmos » 29 Feb 2008, 22:31

dmdm napisal/-a:probleme maš ti, ti pa vsekakor čestitam za prvo dlako....
mazolčki še pridejo.
Kako je vse zjebano po forumu, pa raje ne bom več komentiral,
da ti ne bo ego trpel...

ravno si od materinega mleka, pa pamet prodajš, umiri se slikaj ,sončne zahode pa bo...

...za vse dobro

AMEN


zanimivo da ima spet nekaj novopridruženih članov težave s samim sabo... zaradi kletvic in sovražnega govora proti meni te prvič opominjam da takelih izpadov tu gori nismo dolžni prenašati ne jaz ne vsi ostali ki se trudijo da postane forum kar se da kvaliteten vremenski forum in ne forum chatanja in provociranja... marsikateri ljudje pridejo na forum z namenom, da kaj novega izvejo o vremenu, pa čeprav samo enkrat tudi to šteje... Žal mene tvoje provokacije na ganejo niti malo, se ne ukvarjam z ljudmi ki imajo IQ na sobni :wink: seveda bom slikal sončne zahode, tudi to pride zraven k opazovanju vremena, če bi ti kdaj kako sliko posnel bi bilo tudi vredi, ne pa da si pameten samo preko postov, tvojega izdelka pa nobenega... niti kanček truda vloženega v forum, nič, tak da bi se tule lahko mirno razpravljalo, kdo je ravno od materinega mleka, morda sem po letih jaz, ampak po pameti oz po tvoji reakciji na moj post si to ti in tu ni nobenega dvoma :roll:

to naj ti bo prvič in zadnjič, da se do kateregakoli od članov tako cinično obnašaš...


toliko z moje strani... admin?


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a dmdm » 29 Feb 2008, 22:48

temu kar si napisal se lahko samo smejem,
še enkrat si dokazal da razvajen otročič.
Preiral SEM 4 DEBATE, Splošno nesplošno profesinalno in polprofesionalno in povsod isto kje je? kam je?...
Škoda ker ni smileta ki v dolgem loku bruha....
Če bi hotel koga žalit bi mi bilo pod častjo, še posebej tebe.
Če se tolčeš po prsih za zasluge bodi dec in spejemaj tudi kritike!

admin...? no?
zriši me zbriši...
dmdm
 
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Mar 2007, 14:58
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kozmos » 29 Feb 2008, 23:02

dmdm napisal/-a:temu kar si napisal se lahko samo smejem,
še enkrat si dokazal da razvajen otročič.
Preiral SEM 4 DEBATE, Splošno nesplošno profesinalno in polprofesionalno in povsod isto kje je? kam je?...
Škoda ker ni smileta ki v dolgem loku bruha....
Če bi hotel koga žalit bi mi bilo pod častjo, še posebej tebe.
Če se tolčeš po prsih za zasluge bodi dec in spejemaj tudi kritike!

admin...? no?
zriši me zbriši...


jaz recimo na tvojo kritiko odgovarjam z nizkim tonom in lepimi besedami, kar pa mislim da za tebe nebi mogel reči in mislim da se že tukaj vidi kdo ne sprejme kritike od nasproti mislečega :wink: kot sem ti že povedal enkrat se z ljudmi ki imajo IQ pod 50 ne pogovarjam prav pogosto niti ni moj namen zatiranje le teh, če bi jaz to hotel bi to počel, neštetokrat pa sem že rekel da se na tak način ne želim izpostavljati na forumu in raje vso to energijo porabim za kaj pametnega v življenju ne pa da se kregam tule z nekom ki pač ne pozna osnov bontona... ja tudi to bi ti priporočal da prebereš, če se tako obnašaš v vsakdanjem življenju nevem me niti ne zanima, se pa izpostavljaš v zelo slabi luči in s tem svoj nizek IQ še bolj poudarjaš... ne bomo te zbrisali, to ni kazen, največja kazen je ignoranca in to bomo naredili s takimi od sedaj naprej...


od mene je to vse, na tvoje poste ne bom več odgovarjal, pa ne zato da bi si ne upal ali karkoli ampak zato ker želim čas ki ga preživim na forumu porabiti za kaj koristnega in uporabnega da imamo vsi nekaj od tega ne pa da se v neke nepomembne debate spuščam...


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Mar 2008, 13:01

vidim da se zadnje čase nekateri vedno bolj pritužujejo nad forumom tak da bom vse tiste poste kateri ne bodo sodili v nobeno od tem izbrisal, da se ne boste potem čudili kje so vaši posti


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Mar 2008, 13:27

wetter napisal/-a:scheise


če že pišeš v drugih jezikih in slovensko preveč obvladaš bi lahko vedel da se napiše scheisse... sam tolk da boš vedel :wink:

aja angleški sinonim je shit, da boste vedeli o kateri besedi govorimo :wink:

lp
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron