Kamera ali Digi foto za dolgo snemanje

Splošna debata o različnih stvareh

Kamera ali Digi foto za dolgo snemanje

OdgovorNapisal/-a kavitator » 22 Mar 2008, 17:23

Kdo snema tako? http://www.youtube.com/watch?v=qwdDKtn5 ... re=related
Se mora nabavit kamero posebno ali lahk tut z navadnim digitalcem...še največji problem se mi zdi napajanje
WE ARE ONLY STARDUST!
Uporabniški avatar
kavitator
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2007, 21:51
Kraj: krašnja pod trojanam

Re: Kamera ali Digi foto za dolgo snemanje

OdgovorNapisal/-a Poberznik » 22 Mar 2008, 18:17

Kolkor se jaz spoznam na digitalne fotoaparate, imajo ponavadi omejen čas snemanja, datoteke so sorazmerno velike, slika pa ni kaj prida ...

Hm, ima kdo izkušnje z "webcam"? To bi bila precej poceni in super varjanta, če bi nastal spodoben posnetek (prostor in napajanje sta skoraj neomejena), ampak malo dvomim v kvaliteto - se ne spoznam na te stvari.
Z digitalno kamero pa mislim da nebi bilo težav, ampak sta napajanje in prostor precej omejena.
Uporabniški avatar
Poberznik
Site Admin
 
Prispevkov: 130
Pridružen: 30 Mar 2006, 18:40
Kraj: Šentjanž pri Dravogradu

Re: Kamera ali Digi foto za dolgo snemanje

OdgovorNapisal/-a kavitator » 23 Mar 2008, 18:25

Jaz sem nameraval tole postaviti na hribu nad našo vasjo kjer bi se lepo videlo vse :P
Tako da bi rabil prenosno kamero ....nekateri digitalci imajo neomejeno snemanje video dokler ni medij poln.
In moral bi narediti primerno stojalo ter ohišje...po pa gledat kako se približuje ornk nevihta nad našo kotlino...ali morje megle.... :)
možna likacija (pogled na zahod, spodaj po dolini je cestninska postaja Kompolje in ponavadi nevihte uletijo iz zahoda):

Slika
WE ARE ONLY STARDUST!
Uporabniški avatar
kavitator
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2007, 21:51
Kraj: krašnja pod trojanam


Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron