Cloudbuster

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 15 Jan 2007, 15:42

Tudi na forumu slo-vreme imajo temo debatiranje, kjer pišejo o vsem mogočem npr. o evrih, imajo pa tudi temo smetišče, kamor moderatorji prestavljajo kar ne sodi kam drugam....pa se mi zdi tisti forum zelo resen....mogoče bi bilo fino, da bi se naredili glavni temi s tema naslovoma.
Pa tudi, če bi rad, da bo to resen forum, se najprej sparvi na koga drugega, ki pa res samo smeti po forumu. Vendar neglede na vse, ni treba človeku odgovorit na tako zelo grob način....jaz osebno se ne bi čudil, če se ORGONSI sploh ne bi več prikazal na forumu...mislim, pa da je on kar zelo izkušen v primerjavi z ostalmi in takih ljudi je škoda! Morda se sicer motim, vendar je škoda vsakega, ki zna ne samo kritizirat...
No nehajva sedaj s tem, drugič pa probaj povedat stvari na malo lepši način... :wink: :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a orgonsi » 15 Jan 2007, 22:35

kot sem rekel, vsak ima svoje mnenje, najboljše ideje pa se itak porodijo iz brainstorminga, kjer je treba prisluhnit še tako neumnim izjavam. Moje so drugačne, in drugačne vedno naletijo na odpor.
Kar se tiče fizikalnih zakonov
Na žalost fiziki danes odkrivajo nov svet subkvantnih delcev in proste energije, ki pa ni nič drugega oz. je na istem nivoju kot bioenergija. Torej bo treba vse fizike kmalu poslat, da pišejo na forumih s smešnicami.

Vreme se pač obnaša po fizikalnih zakonih, pravi jest20. fino, a verjemi mi, da kljub absolutnemu poznavanju fizike, vremena ne boš mogel natančno napovedovati. Če pogledamo današnje modele niso nič drugega kot enačbe polne faktorjev in korelacij, ki so v bistvu že zelo daleč od osnovnih fizikalnih enačb, ki so jih pisali veleumi klasične fizike.

Za konec se še zadnjič vrnem na začetek teme,
da vreme se da spreminjat z Cloudbusterjem.

lep pozdrav,
http://www.orgon.si
orgonsi
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 19 Okt 2006, 11:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kozmos » 15 Jan 2007, 23:27

jest20 napisal/-a:Treba se bo odločiti ali bo to resen forum, ali pa smetišče s takimi temami kot je ta.
Naprave, ki "naj bi delale" mimo zakonov fizike, bluzenje o neobstoječih stvareh, ki obstajajo samo v besedišču bioenergetikov in podobno naj lepo ostane tam kjer spada. V smešnicah ali pa na forumih/straneh, kjer se zbirajo tisti, ki verjamejo v to.
Nikakor pa to ne spada na resen vremenski forum.

P.S. In nakladanje o tem da bo 23. sneg ima vsaj nekaj podlage-na to kažejo vremenski modeli. Tole v tej temi pa obsatja in deluje le v domišliji nekaterih.


na temu forumu se je vedno sprejemalo nove člane in forum je odprt za vse ki si želijo napovedovanja vremeno oz zvedeti čim več o vremenu :wink:

pa prosim da se ne razburjaš na tak način vsak ima vso pravico povedati kar mu leži na duši če pa kaj ni vredi bo pa že moderator poskrbel z sankcijami :wink:

pa upam da se razumeva ker iz takimi posti daješ forum na zelo slab glas ne pa iz takimi ki jih najini "kolegi"pišejo...

pa ne vzemi tega kot napad ampak kot pameten nasvet :D

lp :wink:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 15 Jan 2007, 23:40

ŽUPMART napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Zdej pa prosim, da se spokate s tem nakladanjem dol iz tega foruma! Nehajte mešati meglo. Če ste sami tako neumni, da verjamete v to potem ok. Ne zavajajte pa še preostalega folka.



jest20, se ti ni zdelo tole malo pregrobo? Tudi to je vreme, mogoče je tudi nemogoče, in je nakladanje to, da pravimo, da bo 23. sneg, pa se nobeden ne spravi na nas....mislim, da je prav, da vsk pove in se pogovarja o tem, kar ga zanima, in če ga zanima cloudbuster, naj pa o njem piše. Ti pa lepo povej, da se ti s tem ne strinjaš in da se ti zdi to čista laž, ne pa da mu rečeš, naj se spoka iz foruma s tem nakladanjem....ne vem no, mene in mislim, da tudi ORGONSI-ja in mislim, da še koga je tole zelo presenetilo v slabem smislu....če te pa ta tema ne zanima in ti gre na živce, pa ne beri, kar pišejo notri in jih pusti na miru...


:D :D


Zdej pa prosim, da se spokate s tem nakladanjem dol iz tega foruma! Nehajte mešati meglo. Če ste sami tako neumni, da verjamete v to potem ok. Ne zavajajte pa še preostalega folka.

:o :o

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a jest20 » 16 Jan 2007, 00:02

ORGONSI napisal/-a:da vreme se da spreminjat z Cloudbusterjem.

Ne da se mi ukvarjati z nakladanjem v preostalem delu tvojega posta. Bo že to dovolj.
Ok torej praviš da zadeva deluje. Na prvi strani celo piše, da je zadeva zunaj že 50let.
Torej: Zakaj stvar ni razširjena? Zakaj ste ti in tvoji somišljeniki tako zakrknjene duše in ne pomagate miljonom po svetu, ki trpijo zaradi pomanjkanja vode?
Poleti se mi ne da zalivati solate-verjetno ti ne bo noben problem privleči to čudežno napravo k meni in narediti manjšo plohico. Pa še prepričal me boš :lol: (ali pa bodo ravno tisti dan alfa, delta skozi gama valovi v napačni resonanci in zadeva čisto slučajno ne bo delovala? :roll: ) Jasno bom zahteval tudi lepo dokumentirano razlago delovanja(brez bioenergetskih in podobnih for), podprto z enačbami.
Zadnjič spremenil jest20, dne 16 Jan 2007, 00:06, skupaj popravljeno 1 krat.
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

OdgovorNapisal/-a jest20 » 16 Jan 2007, 00:05

kozmos napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Treba se bo odločiti ali bo to resen forum, ali pa smetišče s takimi temami kot je ta.
Naprave, ki "naj bi delale" mimo zakonov fizike, bluzenje o neobstoječih stvareh, ki obstajajo samo v besedišču bioenergetikov in podobno naj lepo ostane tam kjer spada. V smešnicah ali pa na forumih/straneh, kjer se zbirajo tisti, ki verjamejo v to.
Nikakor pa to ne spada na resen vremenski forum.

P.S. In nakladanje o tem da bo 23. sneg ima vsaj nekaj podlage-na to kažejo vremenski modeli. Tole v tej temi pa obsatja in deluje le v domišliji nekaterih.


na temu forumu se je vedno sprejemalo nove člane in forum je odprt za vse ki si želijo napovedovanja vremeno oz zvedeti čim več o vremenu :wink:

pa prosim da se ne razburjaš na tak način vsak ima vso pravico povedati kar mu leži na duši če pa kaj ni vredi bo pa že moderator poskrbel z sankcijami :wink:

pa upam da se razumeva ker iz takimi posti daješ forum na zelo slab glas ne pa iz takimi ki jih najini "kolegi"pišejo...

pa ne vzemi tega kot napad ampak kot pameten nasvet :D

lp :wink:

Jaz ti pa povem direktno in brez ovinkov:
Alergičen sem na bull sheet!
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

OdgovorNapisal/-a kozmos » 16 Jan 2007, 07:22

jest20 napisal/-a:
kozmos napisal/-a:
jest20 napisal/-a:Treba se bo odločiti ali bo to resen forum, ali pa smetišče s takimi temami kot je ta.
Naprave, ki "naj bi delale" mimo zakonov fizike, bluzenje o neobstoječih stvareh, ki obstajajo samo v besedišču bioenergetikov in podobno naj lepo ostane tam kjer spada. V smešnicah ali pa na forumih/straneh, kjer se zbirajo tisti, ki verjamejo v to.
Nikakor pa to ne spada na resen vremenski forum.

P.S. In nakladanje o tem da bo 23. sneg ima vsaj nekaj podlage-na to kažejo vremenski modeli. Tole v tej temi pa obsatja in deluje le v domišliji nekaterih.


na temu forumu se je vedno sprejemalo nove člane in forum je odprt za vse ki si želijo napovedovanja vremeno oz zvedeti čim več o vremenu :wink:

pa prosim da se ne razburjaš na tak način vsak ima vso pravico povedati kar mu leži na duši če pa kaj ni vredi bo pa že moderator poskrbel z sankcijami :wink:

pa upam da se razumeva ker iz takimi posti daješ forum na zelo slab glas ne pa iz takimi ki jih najini "kolegi"pišejo...

pa ne vzemi tega kot napad ampak kot pameten nasvet :D

lp :wink:

Jaz ti pa povem direktno in brez ovinkov:
Alergičen sem na bull sheet![/quoto je zelo lepo da si odkrite, vendar pokaži svojo odkritost na manj "grob" način ker verjemi to samo tebi škoduje nikomur drugemu tukaj :wink:

lepo smo ti vsi povedali da lahko svoje nezadovoljstvo izraziš na lepši način ne pa z takimi izpadi :shock:

se vidimo popoldne pa upam da si razumel in da nam vsem skupaj ne bo potrebno to prevelikrat ponoviti :wink:

lp

kot sem že včeraj napisal na forumu prosim piši kar se da knjižno slovensko brez mepotrebnih ang. izrazov in popačenk :wink:
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kavitator » 08 Feb 2007, 19:32

Mal sem prebiral tole temo in morm rečt da je zadeva zanimiva! A bo kej s tem cloudbusterjem al ne? Al so problem finance?
Uporabniški avatar
kavitator
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 04 Feb 2007, 21:51
Kraj: krašnja pod trojanam

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 08 Feb 2007, 20:14

kavitator napisal/-a:Mal sem prebiral tole temo in morm rečt da je zadeva zanimiva! A bo kej s tem cloudbusterjem al ne? Al so problem finance?




Mislim, da ne bo nič iz tega. In mislim, da ne toliko zaradi financ, kot zaradi tega, ker je jest20 pobudnika (začetnika) in obenem človeka, ki se na to stvar (pomoje (mpgoče le Laznik ali Poberznik)) najbolj spozna, spodil iz foruma. Žal..... :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a amater » 08 Feb 2007, 20:38

ŽUPMART napisal/-a:
kavitator napisal/-a:Mal sem prebiral tole temo in morm rečt da je zadeva zanimiva! A bo kej s tem cloudbusterjem al ne? Al so problem finance?




Mislim, da ne bo nič iz tega. In mislim, da ne toliko zaradi financ, kot zaradi tega, ker je jest20 pobudnika (začetnika) in obenem človeka, ki se na to stvar (pomoje (mpgoče le Laznik ali Poberznik)) najbolj spozna, spodil iz foruma. Žal..... :roll: :roll: :roll:


Ne morem verjet, da se ljudje tako obnašajo...jest20 se mi je po postih na naših forumih zdel fajn dečko....a kaj čmo...sto ljudi...sto čudi...
Uporabniški avatar
amater
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 20 Jan 2007, 21:32
Kraj: ***up above***

OdgovorNapisal/-a skywalker » 08 Feb 2007, 21:03

Ko sm si tole use skupi prebrau , nism mogu neč de nebi še jes neki napisu glede prispevka jest20 . Najprej se mi zdi lepo in pošteno de je odkrito povedu (napisu) kar si misl. Ni mi pa všeč de je to sporoču na tak agresivn način , z naganjanjem ludi s foruma , sej mamo ja svobodo govora.

Glede fizike in zakonov o njej , ki jih jest20 tako zagovarja , so znanstveniki ki so jih postavl bili v njihovem času deležni podobnih in celo hujših odzivov na njihove teze ( mislim de so Galilea celo na grmadi skurl oz. so ga vsaj hotl k je reku de je zemla okrogla pa de se vrti ) danes pa je to splošna resnica.
Mende smo se pa ja kej naučil iz zgodovine in nebomo u neč dajal eldi ko drgač misljo , ka pa če se izkaže de majo prou.

Pameten je tisti , ki je sposoben misliti jutri drugače kot je mislil danes sm nek prebrau!

Ka pa če bo cez 10 , 20 let izrablanje orgonske energije neki vsakdanjega?
Počakmo bomo vidl , kdor čaka učaka so rekl star eldje.
Lep dan želim , Matej
skywalker
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 25 Nov 2006, 19:47
Kraj: Laško

OdgovorNapisal/-a alc » 08 Feb 2007, 22:51

jest20 napisal/-a:
ORGONSI napisal/-a:da vreme se da spreminjat z Cloudbusterjem.

Ne da se mi ukvarjati z nakladanjem v preostalem delu tvojega posta. Bo že to dovolj.
Ok torej praviš da zadeva deluje. Na prvi strani celo piše, da je zadeva zunaj že 50let.
Torej: Zakaj stvar ni razširjena? Zakaj ste ti in tvoji somišljeniki tako zakrknjene duše in ne pomagate miljonom po svetu, ki trpijo zaradi pomanjkanja vode?
Poleti se mi ne da zalivati solate-verjetno ti ne bo noben problem privleči to čudežno napravo k meni in narediti manjšo plohico. Pa še prepričal me boš :lol: (ali pa bodo ravno tisti dan alfa, delta skozi gama valovi v napačni resonanci in zadeva čisto slučajno ne bo delovala? :roll: ) Jasno bom zahteval tudi lepo dokumentirano razlago delovanja(brez bioenergetskih in podobnih for), podprto z enačbami.


Huh eni ste pa intelegentni
prvo kdo si ti da bi ti moral nekdo ki nekaj ve kar ti ne ves kaj dokazovati?
drugo tudi avto na zrak so ze nardili pa ga ne vidis na cesti in ga se ne bos lep cas zakaj ?razmisli pa ti bo jasno (al pa mogoce (verjetno) tudi ne)
...sveta ne moremo spremenit lahko pa sebe
...tvoje lenobe ni treba nobenemu podpirat
... kar se tice enacb pa je ena primerna zgodba: bil je pridigar ki je pridigal o bog v neki vasi kjer so se zbrali vsi vascani, pa je prisel prepameten mladenic in je rekel boga ni ker ga se nisem videl dokazite mi da je. pa ga je pridigar poklical k sebi da bi mu dokazal da bog je, mladenic je pristopil pridigar ga je pa z posodo po glavi udaril in mladenic se je zrusil na tla in se zacel zvijat ko so prve bolecine popustile je vstal in jecljal da ga boli boli boli, pridigar mu je pa odvrnil kaj te boli pokazi mi jaz nic ne vidim.
zgleda da je z jest20 nekaj podobnega
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a alc » 08 Feb 2007, 23:04

Orgonsi rekel si da so finance problem verjamem da nas je kar nekaj ze zainteresirani da se zadeva spelje in ker si ocitno avtoriteta v sloveniji kar se orgona tice je najbolje da zadevo izpeljes ti. kot sem ti pa ze v mejlu rekel sem pripravljen financno sodelovati seveda zadeva ne bo poceni in upam da lahko vsak nekaj prispevamo in to bo to.
predlaga da se vsi ki ste pripravljeni financno podpreti projekt javite da vidimo kliko se bo dalo zbrat.
:?:
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 08 Feb 2007, 23:21

alc napisal/-a:Orgonsi rekel si da so finance problem verjamem da nas je kar nekaj ze zainteresirani da se zadeva spelje in ker si ocitno avtoriteta v sloveniji kar se orgona tice je najbolje da zadevo izpeljes ti. kot sem ti pa ze v mejlu rekel sem pripravljen financno sodelovati seveda zadeva ne bo poceni in upam da lahko vsak nekaj prispevamo in to bo to.
predlaga da se vsi ki ste pripravljeni financno podpreti projekt javite da vidimo kliko se bo dalo zbrat.
:?:


Jah odvisno, koliko bi bile donacije visoke.
Mislim pa, da bi bilo fino, če bi ti, alc, ki imaš njegov mail, da bi mu pisal, da se na forumu znimamo za cloudbuster, ker dvomim, da se bo po napadu jest20-a še javil drugače. jest20, tebi pa predlagam, da se ne obregaš ob to in, da če te ne zanima to, da ne prispevaš k temu, če pa to deluje, bomo pa tako ali tako sami videli. če ga bomo naredili. :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a jest20 » 09 Feb 2007, 15:32

alc napisal/-a:
jest20 napisal/-a:
ORGONSI napisal/-a:da vreme se da spreminjat z Cloudbusterjem.

Ne da se mi ukvarjati z nakladanjem v preostalem delu tvojega posta. Bo že to dovolj.
Ok torej praviš da zadeva deluje. Na prvi strani celo piše, da je zadeva zunaj že 50let.
Torej: Zakaj stvar ni razširjena? Zakaj ste ti in tvoji somišljeniki tako zakrknjene duše in ne pomagate miljonom po svetu, ki trpijo zaradi pomanjkanja vode?
Poleti se mi ne da zalivati solate-verjetno ti ne bo noben problem privleči to čudežno napravo k meni in narediti manjšo plohico. Pa še prepričal me boš :lol: (ali pa bodo ravno tisti dan alfa, delta skozi gama valovi v napačni resonanci in zadeva čisto slučajno ne bo delovala? :roll: ) Jasno bom zahteval tudi lepo dokumentirano razlago delovanja(brez bioenergetskih in podobnih for), podprto z enačbami.


Huh eni ste pa intelegentni
prvo kdo si ti da bi ti moral nekdo ki nekaj ve kar ti ne ves kaj dokazovati?
drugo tudi avto na zrak so ze nardili pa ga ne vidis na cesti in ga se ne bos lep cas zakaj ?razmisli pa ti bo jasno (al pa mogoce (verjetno) tudi ne)
...sveta ne moremo spremenit lahko pa sebe
...tvoje lenobe ni treba nobenemu podpirat
.

Kdo sem jaz?-nekdo ki ima dovolj mozga v glavi in splošnega znanja, da ve kaj lahko deluje in kaj ne. Zato ne prenašam mešalcev dreka, kot je Orgonsi, ki z nakladanjem prepričuje naivne ljudi v take bedarije.

Če stvar "deluje" in jo kao razume, mu ne bo problema tega dokazati. Če tega ne zmore, pa vemo kje smo :wink:
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov

cron