Cloudbuster

Zanima me...

Cloudbuster

OdgovorNapisal/-a alc » 10 Avg 2006, 19:09

Lepo pozdrav vsem
to je moj prvi prispevek na tej prijetni in koristni strani.
ze nekaj casa prebiram clanke o free energy saj verjamem da je narava narejena bolj preprosto kot so jo nam predstavili enako velja za zivljenje in dobrine.
torej naletel sem na simpaticno zadevo z katero lahko kontrolirate atmosfero zadeva je pa ze stara vec kot 50let.
prosim za komentarje in ce je kdo ze naredil kaj podobnega mene mika da bi to naredil in jo tudi bom prej ali slej (res pa je da grejo stvari pri meni zelo pocasi naprej)
lani je bila pri nas huda toca tudi letos je ze bila in temu je treba narediti konec.
:D

http://www.linux-host.org/energy/cloudbuster.htm

drugace pa ce vas zanima free energy pojdite od tu na domaco stran veliko koristnih boste nasli.

ps stran je v anglescini
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a oblisar » 13 Okt 2006, 18:01

zdravo

mene tut to zelo zanima sam neki ne razumem :"simpaticno zadevo z katero lahko kontrolirate atmosfero" :D
Uporabniški avatar
oblisar
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 30 Mar 2006, 16:19
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a alc » 13 Okt 2006, 18:18

oblisar napisal/-a:zdravo

mene tut to zelo zanima sam neki ne razumem :"simpaticno zadevo z katero lahko kontrolirate atmosfero" :D




zdravo
ja ce preberres tekst bos videl da lahko naredis dez ce ga ni oziraoma izza oblakov priklices sonce
to je ze stara zadeva v prenovljeni obliki
sam moram priznat da si se nisem vzel casa da bi zbral materjal in naredil
ce pa niste predalec in ste zainteresirani za ta projekt sem pa pripravljen pomagat pri izdelavi saj zadeva deluje na radijusu ca 150km
torej za celo slovenijo sta dovolj dva
verjamem da se da s tem med drugim tudi zanesljivo obraniti pred toco

:wink:
lp
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a oblisar » 13 Okt 2006, 18:43

:?
Zadnjič spremenil oblisar, dne 15 Jan 2007, 14:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
oblisar
 
Prispevkov: 40
Pridružen: 30 Mar 2006, 16:19
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a alc » 13 Okt 2006, 19:38

oblisar napisal/-a:a to se gre da bi izdelali obrambo pred točo?
:?:


predlagam da si podrobno preberete tisto povezavo v prvem tekstu o cloudbusterju

ce neveste anglesko naj vam kdo pomaga
je zelo zanimiva zadeva

en je v pusvcavi postavil zadevo in po dolocenem casu je zacelo dezevati...
lp
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a orgonsi » 19 Okt 2006, 13:25

alc napisal/-a:
oblisar napisal/-a:zdravo

mene tut to zelo zanima sam neki ne razumem :"simpaticno zadevo z katero lahko kontrolirate atmosfero" :D




zdravo
ja ce preberres tekst bos videl da lahko naredis dez ce ga ni oziraoma izza oblakov priklices sonce
to je ze stara zadeva v prenovljeni obliki
sam moram priznat da si se nisem vzel casa da bi zbral materjal in naredil
ce pa niste predalec in ste zainteresirani za ta projekt sem pa pripravljen pomagat pri izdelavi saj zadeva deluje na radijusu ca 150km
torej za celo slovenijo sta dovolj dva
verjamem da se da s tem med drugim tudi zanesljivo obraniti pred toco

:wink:
lp


CLOUDBUSTER:
je dokaj nevarna zadeva, če ga uporablja nekdo, ki ne ve, zakaj so posamezni deli sistema ter kako deluje.
Ker Cloudbuster vleče negativno energijo iz ozračja, jo je potrebno odvest nekam, kjer se nevtralizira oz. uniči. Ta del je nevaren.

bolj človeška varianta so CHEMBUSTERJI
Tukaj pa se lahko zmenimo, da jih naredimo skupaj.
V tem primeru ozemljitev npr. s tekočo vodo ni potrebna, ker to pretvorbo negativne energije ustvarimo z vgrajenimi kristali kamene strele. Sestava je podobna, lahko ga izdela vsakdo.

Jaz se že dolgo časa pripravljam, da naredim enega, vendar je zaradi stroška cca. 50000 / kos, bolje malo počakati in narediti boljšega.
Trenutno delam manjše kose iz enakega materiala in po enakem principu kot deluje Chembuster

* glej mojo stran http://www.orgon.si)

Če se bi kdo res lotil kake naprave, se povežimo in naredimo eno večjo in močnejšo. Bistven del cene so kovinske cevi, najbolje baker, ki je svinjsko drag. Opcija za večjo napravo so tudi bakrene odtočne cevi, če jih ima kdo pri roki toliko bolje.


lp
CB

http://www.orgon.si
orgonsi
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 19 Okt 2006, 11:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a alc » 24 Okt 2006, 05:33

ORGONSI napisal/-a:
alc napisal/-a:
oblisar napisal/-a:Če se bi kdo res lotil kake naprave, se povežimo in naredimo eno večjo in močnejšo. Bistven del cene so kovinske cevi, najbolje baker, ki je svinjsko drag. Opcija za večjo napravo so tudi bakrene odtočne cevi, če jih ima kdo pri roki toliko bolje.


lp
CB

http://www.orgon.si



JA se strinjam
jaz lahko poceni dobim bakrene cevi ampak ne daljse od metra premera ene dva ali tri centimetra vsaj ponudu se mi je clouk da bo zrihtau
drugac pa ni problema sem pripravljen tudi financno pomagat samdejmo res nardit zadevo kot se spodobi
vidim da si doktoriral na orgonu torej je najbolje da zberes zadevo ki je najbolja sicer je res da so cloudbusterji nevarni ampak si precital kompleten clanek sej ta cloudbuster ki je tukaj predstavljen ni cisto klasicen od Reicha in je lazji za rokovanje je pa se vedno nevaren za nevedneze.sam nudi pa tudi veliko

lp
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a orgonsi » 24 Okt 2006, 08:26

sem vložil kar ves prosti čas v zadnje pol leta v te zadeve, poleg tega imam dodatne informacije s strani ostalih podobnih sistemov, kar mi je omogočilo, da sem dobil pravo sliko o stvareh.

Cloudbusterja se sam ne bi lotil, ker obstajajo bolj varne in enostavnejše rešitve, verjemi mi.

Cevi rabimo dolge, drugače orgon ne potegne iz višje atmosfere. Tiste 28mm dobim v Bauhausu po 5000 SIT/2,5m, rabimo jih 7 (torzijska izvedba chembusterja).

Rad bi pa preskočil to fazo 28mm cevi, ki je že klasična, vsaj po svetu. Zato sem predlagal žlebove, fi 75, 80, 100. S tem dobimo mega chembuster, ker že za samo osnovo rabimo dosti več smole in opilkov, da ne rečem tudi večje kristale.
Če sumiram stroške:
bakreni žlebovi ??? cca. 7 cevi po 3-4m cca. 60000 SIT, lahko več
kristali, premera 5cm, večji, cca. 25000-35000 SIT
smola, po moje vsaj 100l = 100.000 SIT
opilke dobimo zastonj, če se potrudimo.

SKUPAJ= 200.000 SIT
Rezultat je naprava, kakršne še ni na svetu, ker tako velike še niso naredili. Tako lahko pokažemo, da tudi slovenci nismo od muh.
Noter lahko damo še dodatne stvari, npr. Zapper ipd, kar naredi napravo multifunkcionalno.

lp
Boštjan

PS: če si še za, piši nazaj, se lahko dobimo in prediskutiramo. Več nas bo, ceneje bo.
lp
orgonsi
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 19 Okt 2006, 11:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a alc » 26 Okt 2006, 08:04

ORGONSI napisal/-a: če si še za, piši nazaj, se lahko dobimo in prediskutiramo. Več nas bo, ceneje bo.[/b]lp


seveda sem za kako naj nekdo po vsem prebranem o teh zadevan ne bi bil za?
cetitam tudi za eno lepsih prakticnih strani o orgonu in verjetno edini v slovenskem jeziku

koliko interesentov pa ze imas?

LP Ales
om tat sat
alc
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 10 Avg 2006, 19:00
Kraj: crnomelj

OdgovorNapisal/-a skywalker » 14 Jan 2007, 20:40

Ja men se zdi tole zanimivo , neki sm že prebrau o tem v Misterijih pa mal po netu. No nekak sm si ustvaru svoje mnenje o tem in sicer verjamem da stvar deluje. Vendar pa mislim da tole izkoriščanje oz. kot sem tudi zaslediu prerasporejanje orgonske energije ni čist nedolžno. Vsaka stvar je za neki dobra za neki pa slaba! Mislim da učinkov na ljudi in okolje ne poznamo čist dobr. Nekdo je nekje zapisal , da je imel podobno napravo ze pred desetletji , ki je bila veliko manjša in veliko močnejša in ko se je zavedel kakšen učinek ima nanj in na njegovo okolico jo je uničil. Če ma kdo zadevo doma naj sporoča opažanja. Po droben načrt najdete tut v Misterijih , pa tut neki je napisan pa slike učinka na oblake.
Lep dan želim , Matej
skywalker
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 25 Nov 2006, 19:47
Kraj: Laško

NEKAJ DEJSTEV

OdgovorNapisal/-a orgonsi » 15 Jan 2007, 09:26

- orgona, oz. bioenergije, oz. orgonskih delcev je po celem vesolju na ueber potenco, torej lahko predpostavimo da neskončno.
- Gibanje orgona ni vezano na prostor-čas (torej tukaj Einstien nima prav), potuje tudi nadsvetlobno, po bližnjicah... z eno besedo ni omejitev.
- ko postavimo tak izdelek v prostor, ta orgonske delce privlači, deluje kot relejna postaja, jih privlači in razpošilja naprej v povečani količini.
- Sestava in izvedba teh izdelkov je ključnega pomena za obnašanje in delovanje. Z nepoznavanjem vseh detajlov LAHKO škodujemo okolici, kar se je že zgodilo, zato se v primeru da ne poznamo vsaj večine zakonitosti, držimo preizkušenih receptov

- več kot je škodljivih informacij, vibracij, vzorcev v okolici orgonita, večji tok "teče" preko njega. Torej deluje samoregulacijsko glede na trenutne razmere. Kapaciteta je odvisna od velikosti, čistilna sposobnost pa od sposobnosti kristalov v orgonitu.
Lep primer je, ko orgonit postavimo v hiši ali pa ga postavimo pred hišo. V prvem primeru je vmes še stena in steklo, ki zavira pretok, zato je moč čiščenja iz bližnje okolice manjša.
- deluje za škodljiva sevanja v prostoru, 2-3litrski izdelek že razbija tudi sevanja hartmanovih vozlov, ki naj bi bili najtrši oreh (preveril neodvisen bioenergetik-radiestezist).

PS: Glede megaCB, Našel sem enega švicarja, ki ima 4 take CB, kot sem ga sam želel narest, postavljene v formacijo. Kul.

http://www.orgon.si
orgonsi
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 19 Okt 2006, 11:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a jest20 » 15 Jan 2007, 09:36

Zdej pa prosim, da se spokate s tem nakladanjem dol iz tega foruma! Nehajte mešati meglo. Če ste sami tako neumni, da verjamete v to potem ok. Ne zavajajte pa še preostalega folka.
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

OdgovorNapisal/-a orgonsi » 15 Jan 2007, 10:59

tole me je presenetilo,

sicer pa vsak po svoje.

pa lep pozdrav,
www.orgon.si
orgonsi
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 19 Okt 2006, 11:22
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a ŽUPMART » 15 Jan 2007, 14:47

jest20 napisal/-a:Zdej pa prosim, da se spokate s tem nakladanjem dol iz tega foruma! Nehajte mešati meglo. Če ste sami tako neumni, da verjamete v to potem ok. Ne zavajajte pa še preostalega folka.



jest20, se ti ni zdelo tole malo pregrobo? Tudi to je vreme, mogoče je tudi nemogoče, in je nakladanje to, da pravimo, da bo 23. sneg, pa se nobeden ne spravi na nas....mislim, da je prav, da vsk pove in se pogovarja o tem, kar ga zanima, in če ga zanima cloudbuster, naj pa o njem piše. Ti pa lepo povej, da se ti s tem ne strinjaš in da se ti zdi to čista laž, ne pa da mu rečeš, naj se spoka iz foruma s tem nakladanjem....ne vem no, mene in mislim, da tudi ORGONSI-ja in mislim, da še koga je tole zelo presenetilo v slabem smislu....če te pa ta tema ne zanima in ti gre na živce, pa ne beri, kar pišejo notri in jih pusti na miru...
Uporabniški avatar
ŽUPMART
 
Prispevkov: 875
Pridružen: 18 Dec 2006, 14:05
Kraj: Kamnik (cca. 400 nmv) / Mengeš (317 nmv) / okolica Domžal (cca. 300 nmv)

OdgovorNapisal/-a jest20 » 15 Jan 2007, 15:17

Treba se bo odločiti ali bo to resen forum, ali pa smetišče s takimi temami kot je ta.
Naprave, ki "naj bi delale" mimo zakonov fizike, bluzenje o neobstoječih stvareh, ki obstajajo samo v besedišču bioenergetikov in podobno naj lepo ostane tam kjer spada. V smešnicah ali pa na forumih/straneh, kjer se zbirajo tisti, ki verjamejo v to.
Nikakor pa to ne spada na resen vremenski forum.

P.S. In nakladanje o tem da bo 23. sneg ima vsaj nekaj podlage-na to kažejo vremenski modeli. Tole v tej temi pa obsatja in deluje le v domišliji nekaterih.
jest20
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 18 Mar 2006, 00:00
Kraj: gjhgjj

Naslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov

cron