JESEN 2007

Zanima me...

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 01 Dec 2007, 12:25

kozmos napisal/-a:prijavljen sem na 3 vremenskih ter 4 živalskih forumih in povsod pomagam kolikor se le da, kolikor mi čas dopušča oz. znanje... nikoli se nisem delal pametnega pri nečem ko nimam pojma... če se kak uporabnik zmoti če bom znal bom njegovo napako dobronamerno popravil...in potem ker sem tebe popravil ko si uporabljal čudne izraze (avtocesta) sem te samo poparvil v dobro ostalim da ne bodo govorili da je to avtocesta ampak zonalni tok. s svojimi posti dokazuješ da ti potrebuiješ kak forum, kjer so sami pametnjakoviči, tvojega kova ampak mislim da tak forum ne obstaja razen če si njegov administrator ti potem verjamem ja tudi v tak forum :lol: napiše enkrat kak pameten post oz poučen, podaj kako napoved ne pa sam kritizerat pa nevem kaj... nihče ti nič noče, samo forum je tukaj zato da debatiramo o vrmenu popravljamo morebitne napake drug drugemu ne pa provociramo drug drugega... če si želiš takega foruma si pač na napačnem :wink:

nima smisla nadaljevati tega pogovora, ker ne pelje nikamor, bi pa ostale naprosil da malo po netu pogledajo o vsem tem kar je bilo govora med mano in roky.em, pa še vi povejte svoje mnenje :wink:


lp kozmos


lej poba, kle sm samo, zato, da zajebavam tebe ker drugi se res trudijo, ti pa blefiraš, pika

nej mal ljudje pogledajo po drugih forumih da vidjo kako zadeve stojijo

ti pa pojdi spat nazaj, da boš zopet sanjal o zmožnosti napovedovanja vremena :)
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 12:44

hahaha si me v smeh spravil... za tebe škoda vsakih besed, kolegi naj si pa le pogledajo mal po netu pa bodo kmal ugotovil kdo blefira in kdo ne :wink:

fantje predlagam da pustimo rokya ker vidte da je za kreg na forumu N°1, kot da ga ni, in naredimo spet red na forumu brez njega :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 01 Dec 2007, 13:08

kozmos napisal/-a:hahaha si me v smeh spravil... za tebe škoda vsakih besed, kolegi naj si pa le pogledajo mal po netu pa bodo kmal ugotovil kdo blefira in kdo ne :wink:

fantje predlagam da pustimo rokya ker vidte da je za kreg na forumu N°1, kot da ga ni, in naredimo spet red na forumu brez njega :wink:


lp kozmos


hehe, bedakec mali =)))))

lej sej kot praviš majo internet....

in nemoreš me obsojat da jst blefiram, če pa sploh ne napovedujem vremena kot ''pravi vremenko kozmos'' :lol:

torej zastavil sem ti simpl vprašanje o vremenu, ti me pa ''podučiš'' o geografiji. torej zamenjavanje teme o temu k te povprašam o nečem ki si napisal tako dobro oz. ''pametno'' potem pa nisi mogel razložit,....

pa še miljon argumentov bi se najdlo o temu, da blefiraš, ljudem tega foruma pa svetujem, da sodelujejo še kje drugje na forumih :)

ker še vsako pametno stvar ki jo je kozmos napisal tu, je prinesel iz drugega foruma :) tako, da...

oprosti kozmos, ampak blefiranje in kopiranje te ne naredi ''pametnega'' oz. te ne naredi ''stručkota'' kot očitno hlapiš po temu, da bi te ljudje imeli za enega :) :lol:

pač poba smešn si :lol:

pa napeljevanje ljudi na tem forumu da naj me ne poslušajo dokazuje samo še to, da se bojiš oz. da govorim res kar je, zato da te nebi razkrili oz. da nebi bil več tak ''stručko'' v očeh teh ljudi na tem forumu.....

strah je popolnoma človeška stvar kozmos :lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 13:12

haha mudel nevem kdo je prej kopiral iz wikipedije tisti o skandinaviji :wink: pa še to ne vsega :lol: drugače sem ti odgovoril prej na tvoje uprašanje ko si rekel da smo pod SZ smerjo trenutno če bi pametnjakovič vedel kako gredo smeri neba in kje je sever kje jug nebi tako glupih poduprašanj postavljal :wink:
ne rabim kopirat nečesa ko nekaj vem to sem še pozabil napisat, vse kar sem na tem forumu napisal strokovnega je moje avtorstvo in nikoli nisem prekopiral ničesar sem na forum brez navedbe virov, če pa kopiram pa kopiram iz svojega lastnega nicka na ZEVS forumu da ne pišem dvakrat :wink: po citatih boste videli kdo sem na onem forumu

konc debate za tebe in za tvoja uprašanja vedno najdem odgovor v svoji glavi ker si pač tolk z**** da z mojim predznanjem to ni težko, ki ga nimam prav veliko ampak za tvojo pamet preveč 8)


pa lep pozdrav
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 01 Dec 2007, 13:16

kozmos napisal/-a:haha mudel nevem kdo je prej kopiral iz wikipedije tisti o skandinaviji :wink: pa še to ne vsega :lol: drugače sem ti odgovoril prej na tvoje uprašanje ko si rekel da smo pod SZ smerjo trenutno če bi pametnjakovič vedel kako gredo smeri neba in kje je sever kje jug nebi tako glupih poduprašanj postavljal :wink:

konc debate za tebe in za tvoja uprašanja vedno najdem odgovor v svoji glavi ker si pač tolk z**** da z mojim predznanjem to ni težko, ki ga nimam prav veliko ampak za tvojo pamet preveč 8)


pa lep pozdrav


no pa poglej moje argumente pa tvoj argument, že to pokaže dovolj, da če bi biu ti tako ''pameten'' bi argumentiral na drugačne način ne pa tak.....
hm lowlife :lol: :lol:

pa dobro vemo kje je jug, ja pa definicijo skandinavije sem kopiral iz wikipedie,...ampak a sem s tem blefiral? :) ne nism, bedaček :)
ampak sem hotel lepo napisano definicijo, da zabijem tebe in da ne letaš tako visoko kot misliš da si, saj wše, kdor visoko leta nizko pade:)
mogoče nam s tem pomagaš še do padca zračnega pritiska
pika
pojdi spat, in sanjaj, ker sanjanje da si pameten z odprtimi očmi te ne naredi pametnega

:lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 13:50

haha dvomim da veš kje so smeri neba ker potem nebi rekel da smo trenutno pod vplivom SZ višinskih vetrov :lol: smeh ane... na drugačen način se s teboj pač ne da pogovarjat zato sem tudi jaz spremenil način pisanja...z definicijo skandinavije nisi blefiral, ampak dokazal si da moraš za vsako zabijanje mene na internet ker se pač ne moreš nič spomniti tko iz glave, oz nimaš prav veliko pameti glede na tvoje poste. :wink: povedal sem že tisočkrat pa da ti povem še enkrat nimam se za pametnega, znam kolikor zna nič več nič man samo za tebe sem, to tudi sam dokazuješ s svojimi bednimi komentarji profesor... misliš da me zabijaš, ampak se motiš mene tvoje besede niti malo ne ganejo, odgovarjam ti le zato da se ti ne bo zdelo da sui me zabil. verjemi če bi hotel bi te zabil za vsako tvojo besedo ampak nisem tak človek in ne mislim se izpostavljati na tak način, ker vidim da se znaš ti samo tako izpostavljati...

aja nikogar ne mislim nagovoriti, proti tebi narobe si razumel, samo hočem doseči mir, brez kreganja ampak ti vedno znova načenjaš kreg nič drugega... če bi me skrbela zaradi tvojih postvov bi se moral res nizko spustiti kar pa se zaradi enega pametnjakoviča ki ne zna res nič drugega kot provocirat (lahk to vsi potrdijo komentarji so shranjeni) ne mislim...





lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a Jovi » 01 Dec 2007, 14:13

Roky pa daj no....kozmos enako..ne se sedaj preprirat raje naredita analizo za naprej...jaz misli da bo do 10. stabilno kar se tiče temperatur glede padavin bo pa večinoma dež.Mogoče v torek,sredo kaj malega :?
Uporabniški avatar
Jovi
 
Prispevkov: 365
Pridružen: 23 Dec 2006, 16:17
Kraj: Preddvor

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 14:20

z moje strani je to itq vsee :wink:

drugač pa če ma kdo kaj časa bom spodaj dal linke od ostalih dveh vremenskih forumov pa naj pod funkcijo išči kako ključno besedo vtipka da dokažem da ne kopiram z drugih forumov, to sam tko če kdo ne verjame :wink:

http://www.crometeo.net/phpbb/index.php

http://forum.zevs.si/


drugače se pa za konec naslednjega tedna nakazuje prodor hladnega zraka nad naše kraje ter nekaj padavin... kar se tiče temperatur in obliko padavin je en teden pred samim dogajanjem nemogoče napovedati tako da bom tukaj zaključil, povdaril bi rad samo to da so dva dni nazaj karte kazale čisto drugačno sliko za dneve okoli miklavža... bom pogledal mal ostale modele, predvsem pa ensemble pa če bo kaj časa bom kako konkretnejšo napoved podal :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 01 Dec 2007, 14:36

Jah enim pa res ne da miru če jih eden popravi
ali če mu pove da narobe misli :roll:
Rocky kko to da te od zadnjega posta precej časa ni bilo.
Pa še to je čudno.Tvoj zadnji post je govoril o neki močni ohladitvi.
Na koncu posta pa si nalimu karto ki prkazuje temp. ponoči :lol:

Potem te je pa eden popravil in dejal da je ne gre za nobeno ohladitev,vendar za karto ki prikazuje temp ponoči.(valda da je ponoč hladnej :lol: )


Zato mislim da mu dajmo mir da ne bo spet izginu za 3 mesece :wink: :lol:


Pa brez zamere :D :wink:
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a RoKy. » 01 Dec 2007, 15:18

Vremenko napisal/-a:Jah enim pa res ne da miru če jih eden popravi
ali če mu pove da narobe misli :roll:
Rocky kko to da te od zadnjega posta precej časa ni bilo.
Pa še to je čudno.Tvoj zadnji post je govoril o neki močni ohladitvi.
Na koncu posta pa si nalimu karto ki prkazuje temp. ponoči :lol:

Potem te je pa eden popravil in dejal da je ne gre za nobeno ohladitev,vendar za karto ki prikazuje temp ponoči.(valda da je ponoč hladnej :lol: )


Zato mislim da mu dajmo mir da ne bo spet izginu za 3 mesece :wink: :lol:


Pa brez zamere :D :wink:


hja glede kerekol karte,....vsaj pol leta nism nalimu nobene :) plus forum je shranjen, tako, da z veseljem mi pokaž tisto mapo k sm jo nalimu

plus me ni blo kle tolk časa, ker pač, to je forum sanj ne pa vremena žal. :lol: :lol:
u discoteci pravo ludilo

Damjan Murko je CaR.
Uporabniški avatar
RoKy.
 
Prispevkov: 506
Pridružen: 05 Okt 2006, 07:17
Kraj: Dol pri ljubljani

OdgovorNapisal/-a Vremenko » 01 Dec 2007, 16:17

HAHA spet me v smeh spravljaš :wink:
10000% sem bil da boš spet to rekel pa čeprav nas veliko ve da si to rekel.Tiste si ti zbrisal takoj ko je eden rekel da se motiš.



Ti pač ne boš nikoli priznal napake pa če bo še newem kako zelo očitna.
Jaz priznam napake!!Velikokrat se zmotim (zevs) vendar jo priznam in se sprijaznim da sem se zmotil.
Roky če je forum sanjarjenja pol pa podaj eno ornk napoved(enkrat si celo dejal da maš dostop do kart do katerih mi nimamo dostopa)Pa da ne boš spet zanikal ker to je zame ornk hinavščina :evil:

sedaj pa konec ker je čisto mimo te debate!!
Uporabniški avatar
Vremenko
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 20 Okt 2006, 15:36
Kraj: Luče 522m

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 16:21

enkrat si celo dejal da maš dostop do kart do katerih mi nimamo dostopa


u madona rad bi videl te karte

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja do teh kart majo dostop samo profiji kova la roky :lol: :lol:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a Skadi » 01 Dec 2007, 17:06

mislim da je danes forum zgubil kar nekaj bralcev... :roll:
Uporabniški avatar
Skadi
 
Prispevkov: 390
Pridružen: 06 Feb 2007, 17:44
Kraj: Straža

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 17:09

Skadi napisal/-a:mislim da je danes forum zgubil kar nekaj bralcev... :roll:


skadi se podpišem in mislim da v bodoče razna nesoglasja niso stvar foruma ampak se morebitne spore rešuje preko ZS :wink: zdaj pa se vrnimo k temi, in rajš napovejmo vreme oz komentirajmo trenutne zagone :wink:


lp kozmos
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

OdgovorNapisal/-a kozmos » 01 Dec 2007, 17:21

na tekmi svetovnega pokala v Finksem Kousamu je trenutno -15°C :wink:


lp
vreme bo:D
Uporabniški avatar
kozmos
 
Prispevkov: 1168
Pridružen: 11 Okt 2006, 09:32
Kraj: kamnik/žale 425m.n.v

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Vprašanja

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

cron